Araç Kiralama

Araç kiralamak için 1 yıllık ehliyet gerekmektedir. Ayrıca provizyon işlemlerimiz kredi kartı ile gerçekleşmektedir.

Hızlı ve kolay bir şekilde 7/24 online araç kiralama rezervasyonunuzu web sitemizden gerçekleştirebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bulunduğunuz lokasyona göre şehir merkezine ücretsiz, bunun dışındaki lokasyonlara araç teslimatlarımızı makul ücretlerle teslim ediyoruz. (Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz)

Kiralama süresinin bitiminde teslim aldığınız aracı belirttiğimiz lokasyondan iadesini gerçekleştirebilirsiniz.

Geniş araç filomuzda bulunan Dizel, Benzinli, Sedan, Hatchback , 4×4, minibüs gibi araç seçeneklerimizle araç ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmet vermekteyiz.

Teslim aldığınız aracı yalnızca T.C. sınırları içinde kullanabilirsiniz.

Araçlarımız Rent a Car kaskoludur. Tüm araçlarımızda %5 kasko muafiyeti vardır. Sürücü hatalı olduğu takdirde bu muafiyetten sorumludur.

Aracı size teslim etmeden önce bakımları eksiksiz kontrol edilir. Olası durumda fazla km’den bakımı gelir ise size en yakın serviste hızlı bir şekilde işleminiz yapılır.

Kiraladığınız aracın yakıt durumu değişiklik gösterebilir. Teslim aldığınız aracın yakıt durumuna göre kiralama süresinin sonunda ne kadar yakıt ile teslim aldıysanız yine o kadar yakıt ile iade etmeniz gerekmektedir.

Filomuzdaki araçlarımız en fazla 2 yaşındadır.

Elbette. Aracı teslim aldığınız süreçte ofisimize bilgi vermeniz ve Drop bedellerini ödemeniz durumunda iade alabiliriz.